FC Barcelona je v aktuálnej sezóne suverénom španielskej ligy, v Lige majstrov vyhrala svoju skupinu a v osemfinále narazí na Chelsea a stále je v hre aj o štvrtý pohárový triumf v rade, keď po remíze 1:1 na pôde Celty Vigo doma vyhrala 5:0 a je už vo štvrťfinále Copa del Rey.

Zároveň už v klube ohlásili nielen príchod Coutinha, ale aj ďalšieho juhoamerického futbalistu. Defenzívu Kataláncov už oficiálne posilnil stopér Yerry Fernando Mina González, vystupujúci len pod skráteným menom Yerry Mina. Za 23-ročného kolumbijského reprezentanta zaplatila Barcelona 11,8 milióna eur, čo na dnešné pomery nie je nijak závratná čiastka.

Už bývalého hráča brazílskeho Palmeiras totižto mnohí odborníci ospevujú. Dokonca o ňom tvrdia, že je lepší ako jeho krajan Davinson Sánchez, ktorý vyšiel Tottenham na takmer štvornásobnú sumu. Aj strelecky produktívny Yerry Mina ( v minulej sezóne 9 gólov) podpísal s klubom kontrakt do júna 2023 a spoločne s o rok starším Samuelom Umtitim by mohol bojovať o miesto v základnej zostave po boku skúseného Gerarda Piquého.

Zdroj: Espnfc.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk