Stabilné a spoľahlivé výkony Milana Škriniara v drese Interu počas minulých sezón vzbudili záujem popredných európskych veľkoklubov. A veru, niet sa čomu čudovať. Média síce popísali o záujme všetkých možných klubov, no potvrdené boli teraz len dva kluby.

Renomovaný taliansky novinár Gianluca Di Marzio odhalil, že o Milana Škriniara údajne javil obrovský záujem počas minulého leta Paríž St. Germain. Francúzi si mali slovenského obrancu vytipovať ako hráča do srdca obrany, ktorý by so Sergiom Ramosom vytvoril spoľahlivé defenzívne duo. Vedenie Paríža tak formálne nadviazalo kontakt s milánskym klubom. Lenže Inter bol s odpoveďou nekompromisný. „Tvrdé nie!“ píše spomínaný Di Marzio.

Okrem PSG mal mať seriózny záujem o podpísanie Škriniara aj anglický Tottenham, ale ten mal poslať do Milána za Milana poriadne podcenenú ponuku. Bolo to však ešte počas leta 2020. Taliani vtedy špekulovali o ponuke vo výške okolo 30 až 35 miliónov eur + Tanguy Ndombélé, no bolo to vraj pramálo. Škriniar sa však cíti pohodlne v Interi, čo evidentne jasne signalizoval aj vedeniu svojho tímu.

skriniar

Zdroj|Foto: Twitter