Arsenal nezačal tento ročník podľa svojich predstáv a tak sa čoraz hlasnejšie začína znova špekulovať o odchode francúzskeho manažéra Arsèna Wengera. Ten sa chystá svojich kritikov umlčať zimnými posilami, ktoré majú pomôcť vrátiť sa Londýnčanom na popredné priečky. Jedným z takýchto hráčov by sa mohol stať  aj brazílsky obranca v službách mestského rivala z Chelsea.

Reč je o Davidovi Luizovi, ktorý je podľa posledných správ na odchode z londýnskeho veľkoklubu. Dôvodom je jeho malá vyťaženosť, čo by mohlo vyústiť až v jeho januárový prestup. Všetko to začalo v derby zápase proti Manchesteru United, kde sa Antonio Conte rozhodol posadiť 30-ročného Brazílčana až na tribúnu. Od tohto momentu si na svoje konto pripísal len jeden štart a otáznik nad jeho budúcnosťou tak visí právoplatne.

David Luiz

Taliansky manažér okomentoval túto situáciu tým, že Luiz údajne trpí zranením kolena, kvôli ktorému nemôže nastupovať. Podľa anglických médií je však pravda úplne inde a na vine sú spory medzi týmito dvomi aktérmi. Túto situáciu chce využiť práve Arsenal, ktorý by vraj rád priviedol tohto obrancu. Jeho prestupová cena sa odhaduje na 25 miliónov libier. Fanúšikovia Chelsea ale určite nebudú nadšení z toho, že by ich ďalší hráč mal skončiť v rukách niektorého z rivalov o boj na popredných priečkach Premier League.

Zdroj: 90min.com | Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.