Londýnska Chelsea je po príchode nového majiteľa veľmi aktívna na prestupovom trhu. Okrem starších skúsenejších hráčov ale získala už aj mladé tváre. Najnovšou by mohla byť brazílska nádej.

Iba 18-ročný stredopoliar Andrey Santos patrí medzi veľké brazílske talenty, pričom na Stamford Bridge sú údajne veľmi blízko jeho podpisu. V kalendárnom roku 2022 okrem solídnych výkonov v brazílskej Serie B v drese Vasco da Gama strelil aj osem gólov.

Francúzsky portál Le10Sport píše, že Paris Saint Germain sa zdá byť pozadu v pretekoch o mladíka, keďže stranu Ligue 1 predbehli The Blues. Aj keď ešte nie je nič podpísané, Andrey má byť blízko zaviazania sa Chelsea, keďže strana Stamford Bridge podľa dostupných informácií hráčovi ponúkla najpresvedčivejší plán rozvoja.

Očakáva sa, že The Blues minú 15 miliónov eur na podpis, pričom hráč zamieri priamo do Londýna v januárovom prestupovom období, ak sa neobjavia žiadne prekážky na poslednú chvíľu. Le10Sport zdôrazňuje, že okrem Paríža Saint Germain londýnska Chelsea v boji o hráča porazila aj Barcelonu a Newcastle United.

Zdroj: Le10Sport | Foto: Instagram