Prestup Kyliana Mbappého je niečo, po čom túžia v týchto mesiacoch snáď všetky veľké kluby. Napriek tomu vedenie Monaka odmieta akékoľvek špekulácie a odmieta miliónové ponuky za svoj klenot. Rozhodnutie samotného mladíka i rozhodnutie klubu však po poslednej debate s trénerom Realu Madrid budú zrejme ohrozené.

V tajnej debate medzi francúzskou legendou a jeho 18-ročným krajanom, totižto mali padnúť slová, ktoré šokujú verejnosť. Zidane vraj povedal Mbappému, že ak sa rozhodne prestúpiť do Madridu už toto leto, Real bude ochotný predať jedného z tria Ronaldo, Benzema, Bale.

Mnohých by okamžite napadlo, že Ronaldo odchádza tak či tak, no podľa správ viacerých portálov by bol prvou prestupovou voľbou Gareth Bale. Ten prišiel do Realu v roku 2013 a čoskoro sa zaradil k oporám tímu. V sezóne 2016/17 však vinou pretrvávajúcich zranení veľa neodohral a v zostave ho postupne začali nahradzovať Isco a Asensio. O waleského krídelníka prejavili záujem kluby ako Manchester United, Chelsea či PSG.

Príchod Mbappého by tak zrejme poriadne naštrbil aktuálnu zostavu, keďže to vyzerá tak, že by sa napriek svojmu veku mohol okamžite zaradiť medzi opory kráľovského klubu.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter