Tí z vás, ktorí majú radi typický underground, špinavé pouličné bitky a návrat ku začiatkom bojových športov, si pri sledovaní unikátneho projektu organizácie Oktagon MMA prišli na svoje. Včerajší turnaj priniesol opäť zaujímavé duely, ktoré sa skutočne oplatí zhliadnuť. 

Druhý OKTAGON UNDERGROUND priniesol oproti prvému turnaju väčšinu víťazstiev na body, veľkú úlohu zohrala taktika a veľká prevaha MMA zápasníkov v prevzatí postoja na zem.

V hlavnom zápase večera si víťazstvo urval Kamil Cibinski, tréner známeho Piráta Krištofiča, ten si tiež pripísal výhru, aj skrz veľký taktický ťah, čo sa mu v konečnom dôsledku vyplatilo.

Divácky najatraktívnejší bol výkon Čepa a Jevického, ktorí v oktagone spustili doslova prestrelku, z ktorej so zdvihnutou rukou odišiel skúsený boxer Čepo. Niekoľkonásobný šampión Slovenska v boxe Erik Tlkanec bol jasným príkladom toho, že ak dostane malé rukavice a dostane sa do klietky, dejú sa divy.

VÝSLEDKY OKTAGON UNDERGROUND 2

Nikolas Krivák def. Jacob Mikula na body
Lukáš Eliáš def. Adrián Bartl na body
Michal Zátorský def. Juraj Tutura na body
Denis Farkaš def. Samuel Liška na body
Marco Novák def. Roman Paulus
Vlasto Čepo def. Patrik Jevický na KO
Denis Tripšanský def. Leonard Spišský na body
Ronald Paradeiser def. Milan Kratochvíla na body
Erik Tlkanec def. Patrik Križan na KO
Pirát Krištofič def. Jakub Benko na body
Kamil Cibinski def. Marek Bartl na body

Zápasový maratón pokračuje už budúcu sobotu, tešiť sa môžete na prvé ženské zápasy, či na tažké váhy a prvé semifinálové duely.

Foto/Zdroj: TS Oktagon MMA