odchod

Nevídaná vec sa momentálne deje v útrobách Manchestru United. Nie, nejde o nevydarený štart do Premier League, ani o iné výsledkové záležitosti. V kabíne sa totiž nachádza hráč, ktorý chce okamžite zdupkať z klubu. A je mu jedno, že prestupové obdobie už dávno skončilo.

Red Devils majú pokrytú brankársku pozíciu perfektne. David De Gea a Dean Henderson sú kvalitnými gólmanmi, ktorí majú budúcnosť v tomto klube zaručenú. Donedávna dvojka do brány Manchestru, Sergio Romero, chce však s okamžitou platnosťou opustiť klub. Dôvod? Solskjær ho totiž nezapísal na súpisku pre Ligu Majstrov.

Okrem toho, 33-ročný Argentínčan veľa príležitostí v sezóne nedostane, keďže aktuálne je až brankárskou trojkou. On sám aj s jeho agentom sa už stretli s vedením klubu a žiadajú okamžité zrušenie zmluvy, bez nároku na odstupné. Manchester by však prepustením Romera o nič výnimočné neprišiel, keďže jeho pozíciu majú dobre pokrytú a jeho kontrakt aj tak skončí v lete, kedy by sa stal voľným hráčom a z klubu odišiel tak či tak.

romero

Zdroj: Fussballtransfers.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter