Snívanie je pekná vec. A to vo všetkých oblastiach vrátane futbalu a úspechu v ňom. Svoje o tom vie a prezradil to aj novopečený tréner španielskeho Villarealu, Unai Emery. Ten pri oficiálnom predstavovaní prekypoval radosťou a smelými vyhláseniami.

Bývalý tréner Arsenalu či PSG dostal v tíme “Žltej ponorky” trojročný kontrakt, ktorému sa veľmi potešil. “Po mojich skúsenostiach v zahraničí sa týmto návratom do Španielska vraciam domov. Som veľmi motivovaný novými výzvami a ambíciami Villarealu. Vždy som uznával tento klub,” vyjadril sa 48-ročný Španiel.

“Tento klub dosiahol veľké veci v Európskej Lige aj Lige Majstrov, kde sa dostal až do semifinále. Sny sú zdarma a ja snívam o titule tu vo Villareale,” povedal tréner, ktorý vyhral 3-krát Európsku ligu. Teraz sa v nej ukáže s Villarealom. “Európska Liga kvalitatívne veľmi povyrástla a má veľkú prestíž. Ale ja chcem hrať v Lige Majstrov. V každom prípade, chcem si to tu užiť,” dodal Emery. Má však Villareal na to, aby potrápil v lige Barcelonu, Real Madrid a Atlético, aby získal vysnívanú trofej?

unai emery

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter