Dominika Cibuľková je jednou z najúspešnejších slovenských športovkýň vôbec. Skvelá tenistka však často čelí aj kritike za luxus, ktorým sa necháva obklopovať a chváli sa ním aj na sociálnych sieťach. Najnovšie však niektorých ľudí zarazili ceny, ktoré sú v jej tenisovej akadémií za jeden tréning. 

Dominika je fantastickou tenistkou a tenisom žije. Aj preto sa rozhodla, že svoje skúsenosti chce odovzdávať ďalším generáciám. V Bratislave môžete nájsť jej vlastnú tenisovú akadémiu, kde môžete prihlásiť seba alebo svoje deti.

“Dominika vždy snívala vlastniť tenisovú akadémiu, kde by mohla aktívne pomáhať mladým talentom a tenisu na Slovensku. Preto sa rozhodla spojiť s Love4Tennis Academy, aby spoločne vytvorili profesionálne zázemie a podmienky pre rozvoj talentov, kde by mali jedinečnú možnosť využiť skúsenosti, ktoré Dominika nadobudla počas svojej bohatej kariéry,” píše sa na oficiálnej stránke akadémie.

Ak by ste chceli navštevovať spomínanú akadémiu, pripravte si poriadne množstvo peňazí. Na webe nájdete viacero tréningových programov, no k dispozícii je aj jeden exkluzívny, vedený priamo samotnou Dominikou. Za rok si ale zaplatíte neuveriteľných 44-tisíc eur! V tejto cene sú zahrnuté individuálne tréningy s Cibuľkovou, komplexný dohľad nad celým tréningovým procesom (analýza hry, návrhy na zlepšenie hry) a plánovanie turnajov.

Môžete sa zúčastniť aj tenisového campu, ktorý trvá skoro týždeň a jeho cena je tisíc eur, pričom prebieha tiež pod dozorom samotnej tenistky. V ponuke akadémie sú aj programy pre profesionálnych tenistov. Tie už sú bez tréningov s Dominikou a cena sa pohybuje od 16-tisíc do 30-tisíc eur ročne. Tenis je všeobecne považovaný za drahý šport a za kvalitu u Dominiky si teda musíte priplatiť.

Tréningový program vedený Dominikou Cibulkovou

Cenník profesionálnych programov (bez Dominiky)

Cenník detských tréningov

Zdroj/Foto: love4tennis.com, Instagram/domicibulkova, Funmagazin.sk