Ťažké životné časy čakajú na trénera Bologne Sinišu Mihajlovića. Ten dnes na mimoriadnej tlačovke svojho tímu oznámil, že mu lekári diagnostikovali akútnu leukémiu. Hneď po oznámení tejto správy sa 50-ročný kouč neubránil slzám.

Mihajlović, ktorý prevzal Bolognu v januári tohto roka oznámil, že choroba mu bola zistená pred začiatkom predsezónnej prípravy. “Plakal som veľa v tieto dni, ale neznášam keď niekto príde ku mne a začne ma ľutovať. Budem potrebovať čas, ale zotavím sa,” povedal novinárom bývalý reprezentačný obranca Juhoslávie. “Vždy som išiel na víťazstvo, či už vo futbale, alebo v živote. Porazím leukémiu,” dodal bývalý hráč Interu Miláno.

K tejto smutnej správe sa vyjadril aj klubový prezident Bologne Joey Saputo. “Poznám Sinišu Mihajlovića veľmi dobre a viem, že je to človek, ktorý sa nevzdáva. Samozrejme tieto správy nás všetkých šokovali.” Saputo potvrdil, že Srb bude trénerom Bologne aj počas svojej liečby. “Mihajlović je a bude trénerom Bologne aj naďalej. Ale tieto odborné otázky sú v tejto chvíli druhoradé. Celé mesto ho miluje, môže si byť istý, že my všetci sme pripravení bojovať po jeho boku,” dodal Saputo.

Zdroj: Bbc.com | Foto|Video: Twitter