Juventus v lete získal viaceré zaujímavé posily, no tie zatiaľ ovocie neprinášajú. Pogba sa zatiaľ do hry pre zranenie nezapojil, ostatní noví hráči očakávania veľmi nenapĺňajú. V domácej lige má klub za sedem kôl iba dve výhry, v Lige majstrov je po dvoch kolách bez bodu a hlavne prehra s Benficou v Turíne je veľkou trhlinou pre postupové ambície.

Hoci prestupové obdobie sotva skončilo, už teraz sa hlasito hovorí o tom, že Juventus sa pokúsi získať ďalšieho hráča z Frankfurtu. V lete za výhodné peniaze prišiel kreatívny stredopoliar Kostić, teraz by ho mohol nasledovať cenný stopér.

23-ročný niekdajší mládežnícky reprezentant Francúzska s kamerunskými koreňmi Evan Ndicka má hodnotu 32 miliónov eur, no nie je vylúčené, že by ho Juve mohlo získať za oveľa nižšiu čiastku. Ndicka má kontrakt platný len do júna 2023 a k jednaniam o predĺžení zatiaľ neprišlo. Na stopérskom poste je navyše po odchodoch Chielliniho a de Ligta pomerne prázdno, zatiaľ čo pre Ndicku by takýto presun mohol byť veľkým krokom.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Evan Ndicka (@evanndicka)

Zdroj: Juvefc | Foto: Instagram/Evanndicka