Gareth Bale patrí síce medzi najlepších hráčov sveta, ale častokrát ho sužujú zranenia a podľa mnohých počas svojho pôsobenia v Reale Madrid nenaplnil očakávania. Pre iných je to stále futbalová superstar, ktorá je v Madride nedocenená. Ako to vidí nový kouč “Bieleho baletu”?

O budúcnosti Garetha Balea sa začalo hovoriť takmer okamžite po tom, čo dvoma gólmi zahviezdil vo finále Ligy majstrov. Krídelník z Walesu sa vtedy vyjadril, že celú situáciu musí prebrať so svojim agentom a potom sa rozhodnú ako ďalej. Keď prišla Zidanova rezignácia, bolo jasné, že všetky možné príchody či odchody z kádra Realu Madrid budú čakať na to, kto zasadne na jeho stoličku.

Keď bol za nástupcu francúzskeho lodivoda zvolený Španiel Julen Lopetegui, mnohých to prekvapilo. V najbližších týždňoch bude určite zaujímavé sledovať, ako sa teraz vyvinie situácia ohľadom hráčov ako Bale, Benzema či Cristiano Ronaldo. Práve Gareth Bale si však ešte v roku 2015 vyslúžil veľmi negatívnu kritiku od Lopeteguiho, ktorý v tom čase viedol FC Porto.

„Hráč Realu Madrid musí pracovať vždy na 100 percent. Ak nie, mal by odísť. La Liga je iná ako Premier League. Takýto hráč by sa do môjho tímu nedostal.“

Julen Lopetegui mal totiž o Garethovi Baleovi povedať: „Hráč Realu Madrid musí pracovať vždy na 100 percent. Ak nie, mal by odísť. La Liga je iná ako Premier League. Takýto hráč by sa do môjho tímu nedostal.“ Uvidíme, či Lopetegui zdieľa tento názor na Balea aj dnes a či skutočne príde k veľkému prestupu. Alebo ho bývalý hráč Tottenhamu presvedčí o svojich kvalitách?

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D