Nehovor hop, kým nepreskočíš. Conor McGregor mal pred zápasom veľké vyhlásenia a bol plný sebavedomia. V súboji však tak sebaisto nepôsobil a musel sa nakoniec svojmu ruskému protivníkovi vzdať. Ten mu jeho predzápasové vystúpenia pripomenul priamo počas duelu. 

Počas celého diania mal navrch ruský šampión ľahkej váhy Khabib Nurmagomedov. Avšak vo vyhláseniach by ste určite za víťaza zvolili 30-ročného Íra. McGregor totiž stihol uraziť Khabibovu vieru, ale aj otca a pôsobil až prehnane sebavedome.

Kamerám sa počas zápasu podarilo zachytiť, ako Rus mláti svojho írskeho protivníka, ktorý leží na zemi a pritom mu adresuje nasledujúce slová: “Teraz sa poď rozprávať. Rozprávaj,” vybíjal si zlosť Nurmagomedov na McGregorovi, od ktorého sa mu ušlo viacero uštipačných slov.

Zatiaľ bezchybnému 30-ročnému ruskému športovcovi sa svoj titul v ťažkej váhe podarilo obhájiť. Avšak, narobil si problémy svojim výbuchom po skončení zápasu, keď skočil do hľadiska a napadol spraring partnera svojho vyzývateľa.

Khabib a jeho slová McGregorovi počas zápasu

Foto|Video: Twitter, Streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.