Futbalové kluby sa často predbiehajú v tom, ktorý z nich pripraví pre novú sezónu najkrajší dizajn dresov. Bodaj by aj nie, veď z predaja tohto športového úboru pribúdajú do klubovej pokladnice nemalé peniaze.

Niektoré tímy sa neboja občas experimentovať a občas skúsia niečo extravagatné. To, čo si ale pre fanúšikov pripravil ruský tím FK Rostov, sa vymyká aj tomu najväčšiemu extrému. Klub sa totiž nechal inšpirovať jedným z fanúšikov, ktorý si na zápas pre šťastie zobral koberec.

Áno, čítate dobre, jeden z priaznivcov klubu prerábal dom, koberec nemal kde uskladniť, a preto ho zobral so sebou na zápas. Čuduj sa svete, talizman naozaj pomohol, veď Rostov vyhral nad FC Yenisey Krasnoyarsk 4:0. Keď sa klub dozvedel o bizarnom čine tohto muža, pozval ho na tréning prvého tímu.

A to nie je všetko, FK Rostov sa nechal inšpirovať šťastným kobercom a vytvoril podľa neho limitovanú edíciu dresov. Tá je na predaj za 2500 rubľov, čo je niečo viac ako 31 €. Ak sa poponáhľate, možno sa tento skvost ujde aj vám!

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter