Začiatkom tohto roka uskutočnila organizácia UEFA veľmi zaujímavý prieskum, z ktorého vyplynuli naozaj prekvapujúce fakty. Bratislavský Slovan je drahší ako napríklad Manchester United či turecké veľkokluby!

Reč nie je samozrejme o hodnote klubu, ale o predaji originálnych dresov. Ešte v januári 2018 ukutočnila UEFA veľký prieskum, za koľko predávajú európske futbalové kluby originálne dresy svojim fanúšikom. Najdrahšími tímami sveta boli napríklad Bayern či Real Madrid, ktoré ponúkali originálny dres za 90 eur. V tom čase stál dres Slovana 79 eur, čím sa blížil k európskej špičke a bol suverénne najdrahším slovenským tímom v tomto ukazovateli.

Sledujte nás aj na Instagrame – TU

V marci je už situácia trošku odlišná, pretože Slovan, rovnako ako iné tímy, išiel s cenou dole. Bratislavský klub je však stále drahší, než napríklad taký Manchester United. Slovan si v súčasnosti pýta za originálny dres v zľave 65 eur, zatiaľ čo dresy spomínaného anglického veľkoklubu Manchestru United sa dajú kúpiť už za 34, či 49 eur.

Tím Manchesteru United

Zdroj: Slovanstore.com, Store.manutd.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D