Kontroverzný kouč José Mourinho opät raz potvrdil svoj nekonvenčný štýl a svojich zverencov poriadne zaskočil slovami, že na Vianoce môžu zabudnúť!

Portugalský futbalový tréner José Mourinho má síce povesť “The Special One”, ale taktiež sa o ňom šušká, že nie každý jeho hráč, či spolupracovník ho má v obľube. Možnou odpoveďou na to, prečo je tomu tak, je aj posledný výrok známeho trénera. Ten totiž svojim zverencom údajne oznámil, že môžu zabudnúť na kľudné Vianoce, keďže tréning bude 24. aj 25.decembra. Nakoľko jeho tím Manchester United hrá 26.12. ligový zápas so Sunderlandon, realizačný tím aj kabína Červených diablov môže zabudnúť na pokojné prežitie vianočných sviatkov,

Manchester United síce naposledy zdolal v domácom stretnutí Tottenham najtesnejším rozdielom 1:0, celkovo však v sezóne podáva tento slávny klub rozpačité výkony. Šiesta priečka tabuľky a 24 získaných bodov po pätnástich kolách rozhodne nie je to, s čím by sa Mourinho uspokojil a preto sa rozhodol pre takýto radikálny krok. Len čas ukáže, či je viac tréningu tým, čo hráči United potrebujú alebo by im naopak možno viac prospelo trošku oddychu. Za zmienku tiež stojí, že Mourinhovi zverenci budú hrať súťažný zápas aj na Silvestra a taktiež aj 2.januára 2017.

Zdroj: Cas.sk | Foto: YouTube