Už niekoľko rokov je najväčšou hviezdou katalánskeho veľkoklubu FC Barcelona Argentínčan Lionel Messi. Ten však v júni 2018 oslávi 31 rokov a pomaly sa začína špekulovať, kto by sa v Katalánsku mohol stať jeho nástupcom.

Nahradiť Messiho v Barcelone určite nebude ľahká úloha, pretože Lionel je jedným z najlepších futbalistov histórie, pre mnohých dokonca tým úplne najlepším. Argentínsky futbalista má ešte pred sebou zopár sezón na vrchole a vo všeobecnosti sa predpokladalo, že ho postupne na poste najväčšej hviezdy tímu nahradí Brazílčan Neymar

Keď ten odišiel do PSG, hovorilo sa najskôr o jeho nástupcovi, ktorý by v budúcnosti mal byť pre zmenu nástupcom aj Messiho. Počas polroka do Katalánska zamierili Ousmane Dembélé a Philippe Coutinho. Práve prvý menovaný by mal byť Messiho nástupcom, pretože podľa fanúšikov nikto iný sa nedokáže tak dostať cez defenzívu súpera, ako tento Francúz.

Dembélé oslávi 15. mája 2018 svoje 21. narodeniny a hoci mu prvá sezóna v Barcelone nevyšla úplne ideálne, podľa informácií na portáli Sport Bible v ňom má aj samotný Lionel Messi vidieť svojho možného nástupcu. Bývalý hráč Stade Rennais FC a Borussie Dortmund však musí v najbližších mesiacoch jasne dokázať, že na to má.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D