Neodmysliteľné spojenie Cristiana Ronalda s Realom Madrid je už minulosťou. Vzťah fenomenálneho futbalistu a azda najslávnejšieho klubu sveta sa po deviatich rokov naplnil po tom, čo 33-ročný Portugalec prestúpil do Juventusu.

V klube z hlavného mesta Španielska zlomil takmer všetky rekordy. Ako hráč Realu Madrid získal 4 Zlaté lopty, vyhral 16 rôznych titulov, vrátane 4 trofejí pre šampióna Ligy majstrov, v 438 zápasoch vsietil 450 gólov, ku ktorým pridal 119 asistencií, a zaznamenal 44 hattrickov.

Hoci už Cristiano Ronaldo v Reale Madrid nepôsobí, je žijúcou legendou tohto klubu. A takáto legenda si zaslúži poriadnu rozlúčku. Podľa denníka Marca dostanú fanúšikovia “Bieleho baletu” príležitosť rozlúčiť sa so svojím miláčikom budúci rok. Real Madrid totiž plánuje Juventus pozvať na tradičný zápas o trofej Santiaga Bernabéua.

“Starú dámu” si kráľovský veľkoklub vybral práve kvôli Cristianovi Ronaldovi, aby priaznivci Realu dostali ešte aspoň jednu príležitosť zatlieskať bývalej ikone klubu. Zápas o trofej Santiaga Bernabéua sa odohrá aj tento rok a proti domácim sa postaví AC Miláno. Prestížne stretnutie je na pláne 11. augusta.

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.