Napriek tomu, že finále Ligy majstrov prinieslo štyri góly a viacero krásnych momentov, najdiskutovanejším okamihom sa stal súboj Mohameda Salaha so Sergiom Ramosom, po ktorom musel Egypťan v slzách opustiť trávnik. Ako to bolo naozaj?

Na sociálnych sieťach sa v komentároch rozprúdila vášnivá debata o tom, či bol Ramosov zákrok na Salaha úmyselne likvidačný alebo išlo len o nešťastnú zhodu náhod a na vine bol sám Salah, ktorý šiiel do súboja rukami napred. Finálny verdikt si ani my netrúfame na 100 percent odhadnúť, ale tu je niekoľko momentiek z tejto situácie, ktoré kolujú internetom. Názor si teda spravte sami.

Obrázok, ktorý má zachytávať nešportové gesto Ramosa pri tom, ako Salah opúšťa trávnk. Je však vysoko pravdpeodobné, že ide len o fotomontáž, nakoľko žiadna z kamier toto gesto nezachytila.
Výraz tváre Sergia Ramosa po tom, čo mu Marcelo venoval vyčítavý pohľad za zákrok na Salaha.
Rozhovor medzi Ramosom a Zidanom, ktorý bol údajne nafotený pár minút pred zákrokom na Salaha. Pozorní fanúšikovia však neskôr odhalili, že táto fotka nepochádza z finálového zápasu, pretože Ramos hrá v drese s pásikmi a má aj iné kopačky.
Prvotná reakcia Ramosa po tom, čo Salah padol na trávnik. Podľa mnohých neprejavil žiadny náznak ľútosti.
Kamery zachytil Ramosa, ako sa usmieva pri debate s rozhodcom krátko po Salahovom zranení.
Egyptská futbalová legenda Mido: „Každý, kto rozumie futbalu, musel vidieť, že Ramos zranil Salaha úmyselne.“

Súboj Ramosa so Salahom, po ktorom sa Egypťan zranil

Foto|Video: Twitter, Streamable.com