Mohamed Salah sa stal oveľa väčšou oporou Liverpoolu, než ktokoľvek pri jeho minuloročnom prestupe predpokladal. Napriek tomu, že ho mnohí označujú za budúceho víťaza Zlatej lopty, do najlepšej zostavy TOP európskych líg na základe hodnotenia sa nedostal!

Viaceré športové portály priniesli ideálnu jedenástku webu Who Scored, do ktorej boli zaradení hráči z TOP európskych líg podľa ich najvyššieho priemerného zápasového hodnotenia. Objav tejto sezóny Mohamed Salah sa však do nej, podľa mnohých šokujúco, nedostal. Ostatné superhviezdy súčasnosti ako Messi, Ronaldo, Neymar či De Bruyne áno.

Portál Who Scored vytvoril túto jedenástku na základe hodnotení zo zápasov, ktoré sa hrali v rozmedzí 3. augusta 2017 až 21. mája 2018. Najvyššie priemerné hodnotenie zo všetkých hráčov v TOP šiestich európskych ligách mal Brazílčan Neymar z francúzskeho PSG – 9,0.

Najlepšia 11-ka TOP európskych líg podľa Who Scored

Zdroj|Foto: Whoscored.com, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D