Nepríjemné prekvapenie pripravil svojim fanúšikom ŠK Slovan Bratislava. Úradujúci majster Fortuna ligy prehral s KuPS Kuopio 3:4 na penalty, ktoré nasledovali po remíze 1:1 a následnom predĺžení. To pre bratislavský klub znamená koniec ťaženia v pohárovej Európe.

“Veľké sklamanie a frustrácia. Ešte dve minúty pred koncom sme držali postupový výsledok, no nakoniec nepostupujeme. Čakali sme náročný duel a to kvôli daným podmienkam, ale aj hre, ktorou sa súper prezentuje,” povedal nový muž na lavičke Slovana Darko Milanič, ktorého citovala oficiálna stránka bratislavského klubu.

VIDEO: Zostrih zápasu + penalty – Kuopio vs. Slovan

“Dokázali sme síce eliminovať najväčšie zbrane súpera, no príliš často sme hrali na dlhé lopty a nevytvorili sme si dostatok šancí. A aj keď sme nejaké mali, tak v záverečnej fáze chýbal pokoj, finálna prihrávka, dotyk či iné šťastnejšie riešenie,” zhodnotil zápas tréner “Belasých”. Ten zároveň dodal, že síce je to náročné, avšak sezóna zďaleka nekončí a jeho tím musí naďalej tvrdo pracovať, aby dokázal obhájiť domáci ligový titul.

Pomsta Stocha Slovanu za výsmech spred roka >>>TU<<<

Zdroj: Skslovan.comFoto: Twitter