Cristiano Ronaldo po predĺženej dovolenke už naplno zarezáva v drese Juventusu, svojho nového zamestnávateľa. 33-ročný Portugalec je posadnutý dokonalosťou, a preto maká na tréningu takmer nonstop, čo potvrdil aj jeho nový spoluhráč Douglas Costa.

Práve brazílsky krídelník, ktorý pred pár dňami Ronaldovi vystrúhal obrovskú pochvalu, ho teraz aj spolu s Paulom Dybalom totálne vysmial. Samozrejme, všetko v rámci kamarátskeho podpichovania a zdravej súťaživosti. Ronaldovi sa totiž pri “futbalovom tenise” na tréningu podaril kiks, ktorý znamenal prehru v súťaží dvojíc.

Douglas Costa to s Paulom Dybalom oslávili poriadnym smiechom a “L” oslavou, ktorú preslávil Antoine Griezmann. Je jasné, že toto im Cristiano Ronaldo len tak nedaruje, pretože vo svete futbalu azda niet súťaživejšieho človeka, než je bývalý strelec Realu Madrid.

Známy je jeho príbeh s Riom Ferdinandom a partičkou ping-pongu. Ešte počas pôsobenia v Manchestri United si to Ronaldo s Ferdinandom rozdali v stolnom tenise. Ferdinand Portugalca zdolal, čo súťaživý CR7 nemohol predýchať. Ronaldo si následne domov kúpil ping-pongový stôl a dva týždne poctivo trénoval. Potom zavolal Ferdinanda a ostatných priateľov na odvetu a k svojej spokojnosti ho pred všetkými porazil. Nuž, aj taký je Cristiano Ronaldo. Dybala a Costa teda môžu čakať odvetu.

Dybala a Costa vysmiali Cristiana Ronalda

Zdroj|Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.