Už 11 rokov nalieva katarská kasa peniaze do Paríža St. Germain. Jej hlavný cieľ však stále nebol naplnený. Klub z hlavného mesta Francúzska totiž nedokázal ovládnuť Ligu Majstrov. Najbližšie k tomu bol pred dvoma rokmi, keď vo finále podľahol Bayernu.

Počas tohto leta prechádza celý klub akýmsi obrodením. Skončil športový riaditeľ Leonardo i tréner Pochettino, no tam by to s odchodmi skončiť nemalo. Prestížny portál Le Parisien prišiel so zoznamom jedenástich hráčov, ktorí nemajú v klube budúcnosť a sú označení nálepkou „na predaj“. Medzi najväčšie mená tohto zoznamu patrí napríklad Mauro Icardi, Georginio Wijnaldum, Julian Draxler, Leandro Paredes a Ander Herrera.

Ďalšími kandidátmi zo zoznamu spomínaného portálu sú Abdou Diallo, Idrissa Gueye, Layvin Kurzawa, Dina Ebimbe, Thilo Kehrer a Danilo Peirera. Predať všetkých týchto hráčov počas jedného leta by sa rovnalo zázraku, keďže PSG by potrebovalo aj vhodné náhrady. No minimálne piati z nich by sa s klubom rozlúčiť mohli, keďže s odchodom sú spájaní opakovane.

Zdroj: Twitter | Foto: Instagram/psg