FC Barcelona získala už štyri posily, medzi nimi i útočníkov Aguera a Depaya. Všetko nasvedčovalo tomu, že Messi bude mať okolo seba poriadne silnú partiu, ktorá by dokázala vrátiť do Katalánska minimálne španielsky titul. Všetko ale môže byť inak.

Nebudeme si klamať, úspech Barcelony do značnej miery závisí (aj) od Lionela Messiho. Azda nikto si nevie predstaviť, že by hral niekde inde. Možno až na scenár, že o niekoľko rokov by si šiel zahrať napríklad do MLS. Realita je ale taká, že klub má ohromné dlhy a vedenie španielskeho futbalu chce vraj blokovať znovupodpísanie Messiho ako voľného hráča.

Znie to šialene, no Barcelona bude musieť podniknúť viaceré kroky, ak chce, aby mohol Messi jej dres obliekať i naďalej. To, ako sa dalo čakať, nenecháva chladným miliardára Al-Khelaifiho, prezidenta PSG. „Ak má Barcelona problém, sme pripravení,“ mal sa vyjadriť na margo toho, že argentínska hviezda je v týchto dňoch voľným hráčom. Navyše, vedenie PSG už malo kontaktovať jeho otca a agenta Jorgeho Messiho.

Trojlístok Messi, Neymar, Mbappé podporovaný di Maríom? Messi a Ramos, teda kapitáni Barcelony a Realu ako spoluhráči? Obnovenie spolupráce Messiho s Neymarom? To sú bláznivé predstavy z kategórie SCI-FI. Alebo nie tak celkom?

Zdroj: Transfermarketweb.com | Foto: Twitter