Je neuveriteľné, aké ego a lakomstvo na peniaze zažívame v dnešnej dobe. Doplácame na to všetci v osobnom, či verejnom živote. Teraz na to doplatia všetci fanúšikovia, ktorí sa chystali sledovať odvetný duel Slovana proti PAOKu Solún na verejnoprávnej televízií.

Oficiálna klubová stránka Slovanu dnes informovala, že zápas “Belasých” sa nebude naživo vysielať na Dvojke, ako to bolo v pôvodnom pláne. Čo je ešte horšie, neodvysiela ho ani iná komerčná televízia. Gréci si totiž postavili hlavu, že práva na sledovanie jednoducho nepredajú a odvetný duel predkola Európskej ligy bude možné sledovať až po zaplatení sumy 4,99€, aj to len na oficiálnej televízií gréckeho celku – PAOK TV.

K tomuto škandalóznemu kroku sa vyjadril aj generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml. „Veľmi nás mrzí, ako sa zachovala grécka strana, ktorá aj napriek viacerým ponukám neposkytla na Slovensko televízne práva. Klub urobil v tejto veci skutočne maximum, inicioval ďalšie a ďalšie ponuky na zakúpenie televíznych práv, no Gréci sa jednoducho rozhodli, že ich nepredajú,” citoval Kmotríka oficiálny web Slovana.

Zápas si tak budeme môcť pozrieť až po zaplatení kartou na tomto linku.

Zdroj: Skslovan.com | Foto: Twitter