Nemecký záložník Toni Kroos je považovaný za jedného z najlepších hráčov na svojom poste a patril medzi kľúčové postavy Realu Madrid pri jeho veľkých úspechoch z posledných sezón. Teraz ale povedal niečo, čo je síce pravdivé, no pre fanúšikov slávneho klubu nie priliš potešujúce.

28-ročný Kroos si v aktuálnej sezóne pripísal na konto zatiaľ 24 štartov, no ani on nedokáže svoj tím “vytrhnúť z biedy”. Aktuálna výkonnosť Realu Madrid je totižto žalostná, pričom po prehre s Villarrealom 0:1 hráčom i fanúšikom tímu pribudli na čele ďalšie vrásky.

Smutnú realitu vystihol aj nemecký reprezentant, ktorý vyhlásil, že novým cieľom Realu Madrid je umiestnenie v prvej štvorke La Ligy. Pohľad na tabuľku tomu skutočne nasvedčuje, veď piaty Villarreal stráca na predsezónneho favorita na titul jediný bod, Sevilla o dva body viac. Naopak, nielen nedostižná Barcelona, ale aj Atlético a Valencia sa mu vzďaľujú.

Kroos síce podobne ako Zidane tvrdí, že hra tímu nie je zlá, a kto to tvrdí, sa vraj nerozumie futbalu. Ten je ale o góloch a tie klubu chýbajú podobne, ako výhry. Tých má za devätnásť zápasov Real iba deväť. Napriek tomu by sa vo všeobecnosti zrejme očakávalo, že vízia hráčov takého veľkoklubu bude aj v horších chvíľach o niečo vyššia.

Zdroj:  Fourfourtwo.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.