Slovenský krídelník Tomáš Tatar bol na poslednú chvíľu vymenený z Detroitu Red Wings do tímu Vegas Golden Knights. Pri jeho debute síce “Zlatý rytieri” prehrali s Los Angeles Kings 1:4, ale video z tohto zápasu je jasným dôkazom, že “Trto” bude vo Vegas zrejme obrovskou hviezdou!

Tomáš Tatar si prvýkrát vyskúšal hrať v NHL za iný klub ako Detroit Red Wings, čo bol jeho obľúbený tím od detstva. V novom mužstve vymenil číslo 21 za 90 a v tíme Vegas si už pripísal jeden štart. Ten síce nebol víťazný a ani sa mu nepodarilo bodovať, zostrih stretnutia však jasne ukazuje obrovský potenciál nášho reprezentanta v novom tíme. Takmer všetky nebezpečné akcie Vegas mal na svedomí on spolu s Fínom Erikom Haulom.

Práve s Erikom Haulom sa mimochodom v úvode tohto ročníka pri vzájomnom zápase Vegas a Detroitu pobil. Podľa všetkého si to však obaja medzi sebou už chlapsky vydiskutovali a ich spolupráca od prvých minút ukazuje, že Tomáš Tatar má obrovskú šancu rozvinúť vo Vegas svoj potenciál ešte viac a stať sa tu hviezdou NHL prvej veľkosti. Držíme palce!

La Kings vs Vegas Golden Knights 4:1 (zostrih zápasu)

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube