V dnešnú noc si medzi sebou zmerali sily tímy, v ktorých hrajú dôležitú úlohu dvaja Slováci. Detroit na domácom ľade Little Caesars Areny hostil bostonských medveďov.

Skóre duelu otvoril v presilovke Tomáš Tatar, keď v druhej tretine nádherne zavesil z ľavého útočného kruhu. Brankár Bruins Tuukka Rask nemal absolútne žiadnu šancu, nakoľko mu vo výhľade robil živú ľudskú stenu Justin Abdelkader. Tatarovi tak stačilo len pekne zamieriť a bol z toho gól na 1:0.

Tretiu tretinu vyhral Boston 1:2 a tak sa duel musel rozhodnúť až v predĺžení. Tam už po 35 sekundách hry o víťatstve Bruins 2:3pp rozhodol Brad Marchand. Slovák Zdeno Chára si do štatistík pripísal iba 2 strely na bránku Red Wings.

Tomáš Tatar gól vs Boston Bruins

Foto|Video: Twitter, YouTube

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.