Kanadsko-americká národná hokejová liga bola v noci svedkom dvoch slovenských gólov. O oba sa postaral útočník Tomáš Tatar, ktorý sa po dlhšej streleckej odmlke konečne prebudil. Jeho tím však napriek tomu prehral.

Tomáš Tatar otvoril skóre stretnutia už po 23 sekundách. Stalo sa tak vďaka šikovnému brejku, do ktorého sa dostal. Domácim sa síce podarilo vyrovnať stav duelu ešte v prvej tretine, no v piatej minúte druhej tretiny sa dostal k slovu opätovne slovenský útočník.

Ten využil prihrávku od svojho spoluhráča a Montreal šiel znova do vedenia. Hosťom sa dokonca podarilo navýšiť svoj náskok na 1:3, no napriek tomu im to nestačilo a podľahli New Yorku Rangers 5:3. 27-ročný hokejista bol vyhlásený za tretiu hviezdu duelu. Celkovo má v tejto sezóne na svojom konte 13 bodov za 5 gólov a 8 prihrávok. Potreboval na to 15 zápasov.