Hektické obdobie Tomáša Kulana v súvislosti s vydaním a prezentovaním novej knihy, striedajú ďalšie novinky v jeho živote. Okrem toho, že sa neustále venuje práci a svojim klientom, stará sa aj o našich najznámejších MMA zápasníkov a pripravuje ich v športovej kariére. 

Spolupráca, a to v ešte v lepšom formáte, čaká Kulanka alias Tomáša Kulana, so slovenským šampiónom a najväčšou hviezdou MMA scény a celkovo bojových športov, Attilom Véghom.

Tomáš sa rozhodol spolu po dohode s Attilom spolupracovať s prestížnym rehabilitačným centrom v Trnave. Určite sa môžete tešiť na uverejňovanie nových postupov, ktoré šikovný fyzioterapeut využije na našom slovenskom šampiónovi Attilkovi.

“Veľmi sa teším, dohodol som sa s trnavskou klinikou Proclinic, kde budem veľmi úzko spolupracovať  s naším šampiónom Attilkom, pretože budem častejšie práve v Trnave, a tým pádom bude o jeho zdravie dobre postarané,” hovorí o svojich prvých pocitoch Tomáš. K úspešnej spolupráci blahoželáme a tešíme sa na nové príspevky.

Foto: Instagram/ tomascorekulan