Len nedávno sme vám priniesli informáciu o novej publikácii z pera známeho slovenského fyzioterapeuta Tomáša Kulana. Sympatický východniar s bohatými svetovými skúsenosťami sa púšťa do ďalšieho projektu, na čo sa môžete tešiť?

Kulanko a jeho nový projekt, ktorý starostlivo pripravuje, už čoskoro uzrie svetlo sveta. Tak, ako avizoval na svojich sociálnych sieťach, ide o novú knižnú publikáciu s názvom Profesionálny pacient.

“Kniha bude určená pre každého, kto prekonal zranenie pohybového aparátu, či už ide o zranenie v oblasti kolenného, ramenného alebo členkového kĺbu a nevie si sám pomôcť,” opisuje Tomáš. Zároveň pripomína, že veľmi dobre vie, aké je v dnešnej dobe náročné dostať sa do štátnych rehabilitačných zariadení, najmä kvôli času na čakacej listine.

Prečo práve takýto projekt?

“Tieto informácie som zámerne nezakomponoval do mojej prvej knihy, pretože sú značne náročné a špecifické a ako som spomínal, dnešná spoločnosť si zaslúži kvalitné informácie. Preto chcem aj touto knižnou podobou a zároveň mojím novým projektom, priniesť nový stimul a pridanú hodnotu pre všetkých, ktorí o tieto poznatky stoja. Ak Boh dá, a všetko dobre dopadne, tak vyjde už budúci rok,” približuje jej prípravu.

Zároveň len pripomíname, že jeho prvotina mala obrovský úspech a vypredala sa za pár dní! Blahoželáme a tešíme sa na všetko nové, čo nás Kulanko naučí 🙂

Foto: Instagram/ tomascorekulan, archív TK