ŠK Slovan Bratislava si od svojej novej posily Vladimíra Weissa mladšieho sľubuje skutočne veľa. Objavili sa však aj špekulácie, že bol bratislavský celok jediným záujemcom o služby skúseného futbalistu. Ten to však v rozhovore poprel a dokonca prezradil, ktoré kluby mu mali adresovať ponuky.

30-ročný futbalista pôsobil predošlé roky v Katare, avšak koncom minulého kalendárneho roka sa stal voľným hráčom. Nakoniec sa rozhodol, že svoje ďalšie kroky si namieri na Tehelné pole, kam dnes prišiel s Ivanom Kmotríkom mladším skutočne luxusným spôsobom.

Nádherné VIDEO Slovana s jeho novou posilou -TU-

V rozhovore Weiss priznal, že mal dostať ponuky zo Spojených arabských emirátov, z Olympiakosu Pireus a Nottinghamu. Pre belasý dres sa mal rozhodnúť kvôli dobrému vzťahu s Kmotríkom, ale aj skvelým fanúšikom a faktu, že mu v jeho zbierke chýba titul zo slovenskej najvyššej súťaže.

Priaznivci úradujúceho slovesnkého majstra si však na jeho premiéru budú musieť počkať, keďže ho čaká operácia športového pruhu. Weiss však povedal, že by rád stihol koniec tejto sezóny, no hlavne sa spoľahlivo pripravil na tú ďalšiu, hlavne na európske poháre.

Zdroj: Skslovan.comFoto: Twitter