Realu Madrid sa v tejto sezóne zatiaľ príliš nedarí. Hráči, ktorí minulý ročník ťahali “Biely balet” za titulom šampióna Ligy majstrov, teraz iba márne hľadajú stratenú formu.

Podobným prípadom je aj Francisco Román Alarcón Suárez známy pod prezývkou Isco. Futbalista mal dostať po odchode Cristiana Ronalda ešte viac priestoru a mal byť jedným z hlavných tvorcov hry kráľovského veľkoklubu. Zostalo však iba pri prognózach a pod novým trénerom Santiagom Solarim Isco naskakuje do zápasov iba sporadicky. Pri stretnutí s rímskym AS o prvé miesto v skupine Ligy majstrov sa dokonca nedostal ani len na zápasovú súpisku, čo je pre tak veľkého hráča zaiste ponižujúce.

Okamžite sa začalo špekulovať o zlom vzťahu Isca s trénerom Solarim a o odchode 26-ročného hráča z klubu. Prečo však Solari španielskemu reprezentantovi nedáva toľko príležitostí ako ostatní tréneri? Bezprostredne po kauze s absenciou na zápasovej súpiske proti AS Rím sa objavila informácia, že Isco nepristupuje k tréningom, ako by mal a jednoducho ich fláka.

Tejto správe azda neveril žiaden fanúšik Realu Madrid, veď Isco je predsa profesionál. Teraz sa však zdá, že na slovách o Iscovom nezodpovednom prístupe k tréningu je niečo pravdy. Denník AS totiž na otvorenom tréningu “Bieleho baletu” natočil bago hráčov madridského celku a spomínaný Isco mal od snahy na míle ďaleko.

Isco na tréningu Realu Madrid

Zdroj: As.com, YouTube.com | Foto: TWitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.