To, akú má Liverpool neuveriteľnú smolu v posledných týždňoch je ozaj na neuverenie. Keď fanúšikov LFC zarmútila správa o zranení lídra obrany, Virgila Van Dijk, mnohí si mysleli, že už nič horšie sa stať nemôže. Opak sa práve stáva pravdou.

Trénera klubu, Jürgena Kloppa čakajú veru neľahké časy. V súčasnej situácií nemôže rátať hneď so 4 veľkými menami, ktoré sú stabilnými členmi jeho najsilnejšej základnej zostavy. K Virgilovi Van Dijkovi pribudol obranca Joe Gomez, ktorý taktiež vynechá masívnu časť sezóny. Okrem nich dvoch sa zranil aj ďalší obranca, Trent Alexander-Arnold, ktorý bude mimo asi 3 až 4 týždne. Trio dopĺňa ešte záložník Thiago, ktorý by už však každú chvíľu mohol byť k dispozícií.

Dnes však Liverpool nemilo šokovala ďalšia veľmi nepríjemná správa. Hviezdny útočník Mohammed Salah mal pozitívny test na Covid-19 a svojmu tímu bude chýbať minimálne v zápasoch proti Leicestru (21.11) a Atalante Bergamo (25.11.). Egypťan našťastie nejaví nijaké príznaky, no podľa protokolov nemôže 28-ročný útočník nastúpiť do týchto dvoch duelov. Nakaziť sa údajne mal na svadbe svojho brata. Klopp tak bude musieť znova improvizovať.

mo salah

Zdroj: Fussballtransfers.com | Foto: Twitter