Spasenie pre Real Madrid aj samotného Garetha Balea bola dohoda o ročnom hosťovaní medzi Los Blancos a Tottenhamom Hotspur. Fanúšikovia londýnskeho celku aj samotný hráč boli mimoriadne šťastní z tejto zmluvy, no futbalový expert televízie Sky Sports posunul túto radosť na novú úroveň.

Slová Jamieho Redknappa vyznievajú zvláštne a sú skutočne zarážajúce. Čo vlastne povedal o staronovej akvizícii Kohútov? “Tým, že sa Bale vrátil do Tottenhamu k nadupanej ofenzíve, uvidíte, že spolu dokážu narobiť poriadne problémy každému tímu. Harry Kane, Son Heung-min, Dele Alli a práve Bale,” ospevoval skutočne hviezdne obsadenie útoku Londýnčanov.

gareth bale

“Ak by bolo na mne, postavil by som všetkých štyroch do základnej zostavy a urobil krok späť, aby som si mohol vychutnať toto spojenie. Bale môže zmeniť Tottenham z tímu Európskej ligy na klub, ktorý sa môže stať vážnym kandidátom na titul v Premier League,” povedal prekvapivo Redknapp.

Môžu byť tieto slová serióznou pravdou? Pod Mourinhom to bolo v minulej sezóne mierne trápenie a ani v tejto sezóne to veľmi nevyzerá s Tottenhamom na titul. Ofenzíva síce bude so spomínanou štvoricou hviezd skutočne nadupaná, no záloha a obrana Spurs nemá rozhodne majstrovské parametre. Samozrejme, Kohúti prekvapiť môžu a odpisovať ich netreba. Ale naozaj by Mourinho zvládol dokráčať v tejto sezóne k titulu a poraziť Liverpool s Manchestrom City?

Mourinho chce priviezť nového obrancu

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter