Maďarsko neuspelo ani v druhom vzájomnom kvalifikačnom zápase proti Slovensku a z dôležitého dvojzápasu si tak neodnieslo ani jeden bod. Nespokojnosťou preto sršal aj kormidelník nášho južného suseda Marco Rossi, ktorý však videl chybu inde, ako vo výkone jeho zverencov.

“Moji chlapci si zaslúžia uznanie. Hrali sme rovnako dobre ako Slovensko. Nedotiahli sme však naše príležitosti do úspešného konca, no náš súper to dokázal,” začal svoje hodnotenie 55-ročný lodivod, ktorý však videl dôvod prehry aj inde a to v rozhodcoch.

“Nie je to prvý duel, v ktorom sme museli čeliť pochybeniam zo strany arbitrov. Toto už prekročilo hranicu, ktorá by sa dala akceptovať. Nevšimli si predsa metrový ofsajd. Nie je to len chyba hlavného rozhodcu, ale najmä jeho čiarových pomocníkov. Zdolalo nás skvelé mužstvo. Slovensko má veľmi dobrých hráčov. Aj preto som mojim zverencom povedal, že urobili všetko pre úspech a nemusia sa hanbiť,” zhodnotil tréner maďarskej futbalovej reprezrentácie, ktorého citoval Sport.sk.

Zdroj: Sport.skFoto: Twitter