Martin Dúbravka odišiel v januári tohto roku na hosťovanie do anglického tímu Newcastle United a v jeho bráne predvádzal výborné výkony. Čakalo sa, že slovenský gólman po tejto sezóne definitívne prestúpi do Anglicka, ale všetko je zrejme inak!

Výkony Martina Dúbravku boli v drese Newcastle viac ako výborné, o čom svedčia dva jeho zázračné zákroky proti Chelsea či neuveriteľné chytenie penalty proti Watfordu. Podľa viacerých webov z Anglicka sa však hlavný kouč Newcastle Rafael Benítez zameral na príchod nového gólmana a tým by mal byť Alphonse Areola z PSG.

25-ročný Francúz v tomto ročníku nastúpil na 43 zápasov vo všetkých súťažiach a 21-krát si udržal čisté konto. Martin Dúbravka je od neho o štyri roky starší a za Newcastle odchytal od januára 12 zápasov s bilanciou štyri čisté kontá. Jeho hosťovanie sa oficiálne skončí 30. júna 2018 a ak ho Newcastle nekúpi, vráti sa späť do Sparty Praha.

Zdroj: Metro.co.uk, Transfermarkt.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D