Manchester United patrí aj tento rok medzi najaktívnejšie kluby na prestupovom trhu. Už v tejto chvíli má slávny klub zaistené posily do defenzívy, a to zďaleka neznamená stopku pre nákupnú horúčku manažéra Josého Mourinha.

Veľké množstvo prípadných posíl však de facto znamená aj čistky v tíme. Šokujúco na to môže doplatiť aj skvelý španielsky futbalista Ander Herrera. 27-ročný záložník sa napriek svojej “nenápadnosti” stal v hlasovaní fanúšikov klubu hráčom sezóny. Predčil aj hviezdne postavy, akými boli Zlatan Ibrahimovič, David de Gea či Paul Pogba.

Ander Herrera

Ani to však neznamená, že na Old Trafford začne aj svoju štvrtú sezónu. O hráča údajne prejavila záujem aj FC Barcelona a pre klub evidentne nie je nepostrádateľný. Herrerova cena má byť 60 miliónov libier. Ak klub neopustí, o svoje miesto bude musieť bojovať aj s prípadnými posilami Matičom, Fabinhom či Dierom, a to netreba zabúdať na Fellainiho, Matu, Carricka či Pogbu, ktorí dres Manchestru United už obliekajú.

V sezóne 2016/17 nastúpil Herrera za klub celkovo 49-krát, pričom strelil jeden gól do siete majstrovskej Chelsea pri jarnom víťazstve 2:0.

Zdroj: givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.