V zápase rezervných tímov do 23 rokov medzi Arsenalom a Manchestrom United boli diváci na štadióne svedkami poriadnej rarity a súčasne historického momentu, ktorý sa zapísal minimálne do dejín anglického futbalu. Po ihrisku behali traja hráči, ktorí vyzerali ako by ich niekto naklonoval!

 

Tím bývalej opory Manchestru United Nickyho Butta, ktorý aktuálne trénuje mladíkov tohto tímu, prehrával v pondelkovom zápase už 0:2, ale dokázal vyrovnať. Hlavnou udalosťou večera sa však stala účasť troch bratov Willockovcov. Od začiatku stretnutia nastúpil na strane Arsenalu Chris Willock, ktorý sa postavil proti svojmu bratovi Mattovi. Ten je hráčom United. Po prestávke sa ku Chrisovi na strane londýnskeho klubu pridal tretí brat do partie Joe.

Zaujímavé je, že všetci bratia mohli hrať za jeden tím v drese kanonierov. Matt bol však ako 15-ročný z Arsenalu prepustený a po skúškach v Readingu a Sunderlande sa dostal do akadémie Manchestru United. Dočkáme sa podobného súboja niekedy aj v Premier League?

Zdroj|Foto: Twitter