Nie je žiadnou výnimkou. Svetoznámy útočník Carlos Tévez si podobne ako väčšina futbalistov musí oddýchnuť od futbalu kvôli šíreniu koronavírusu. Argentínska hviezda však najviac myslí na obyčajných ľudí a jeho slová vás nenechajú chladnými.

Bývalý hviezda trávnikov Premier League povedala, že je za zníženie platov všetkým futbalistom: “Futbalisti nie sú v tak beznádejnej situácií, ako rodičia, ktorí žijú s deťmi a do práce chodia ráno o šiestej a vrátia sa večer o siedmej, len aby dokázali zabezpečiť živobytie svojej rodine. Futbalista dokáže vyžiť bez mzdy 6 mesiacov, niektorí aj rok a viac,” triezvo zhodnotil niekdajší kanonier Manchestru United či Manchestru City.

Podľa neho nepomôže len to, aby hviezdy natáčali videá so svojich obývačiek, ale priamo vyšli pomôcť napríklad s roznášaním jedla: “Dúfam, že sa budú všetci vo svete viac podporovať. Sme si všetci rovní. Tento vírus nás učí ako spoločnosť rásť. Všetci sme v tom spoločne a takto spoločne sa z toho aj dostaneme,” dodal na záver Tévez, ktorý navyše hovorí, že jemu sa o tom všetkom hovorí ľahko keď vie, že jeho rodina je v bezpečí, čo však každý povedať bohužiaľ nemôže.

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Twitter