Nevýrazné výkony Manchestru United v Premier League pokračovali aj v 13. kole najvyššej anglickej súťaže. “Červení diabli” si po prehre 1:3 s mestským rivalom City neporadili ani s Crystal Palace.

S londýnskym klubom zverenci Josého Mourinha na Old Trafford len remizovali 0:0. Manchester United tak vyšiel gólovo naprázdno už niekoľký krát, a to aj napriek tomu, že na hrote nastúpil vyhlásený bombardér Romelu Lukaku. Ten sa v tejto sezóne priam neuveriteľne trápi.

25-ročný Belgičan dal v novom ročníku Premier League v dvanástich zápasoch len 4 góly a čo je horšie, skórovať sa mu podarilo naposledy pred takmer dva a pol mesiacmi! Táto hrozivá situácia núti Josého Mourinha obzerať sa po novom zakončovateľovi a podľa denníka The Mirror si ho už portugalský kouč vyhliadol.

Má ísť o Marka Arnautovića z West Hamu United, o ktorého sa Manchester mal zaujímať už v lete. Podľa spomínaného periodika “Červení diabli” ponúknu “Kladivárom” za 29-ročného rakúskeho útočníka 50 miliónov libier. Aj samotný futbalista má byť prestupu naklonený.

Marko Arnautović má s West Hamom zmluvu platnú do roku 2022 a v prebiehajúcej sezóne Premier League sa prezentuje štatistikou 5 gólov a jedna asistencia.

Marko Arnautović
Marko Arnautović

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.