kanadská tenistka Bouchard

Slovenskí športoví fanúšikovia sa majú na čo tešiť, na ženský tenisový turnaj v Trnave EMPIRE Slovak Open (12. – 20. 5. 2018) sa prihlásili viaceré zvučné mená. 10. ročník podujatia bude najkvalitnejším v histórii.

Jednou z prihlásených je Kanaďanka Eugenie Bouchardová, bývalá piata hráčka sveta a finalistka Wimbledonu zo sezóny 2014. Aktuálne sa kanadská hráčka nachádza až na 117. mieste WTA rebríčka, predbežne tak nie je ani oprávnená na štart v hlavnej súťaži a musí začínať už v kvalifikačných súbojoch. Je však pravdepodobné, že po odhlásení niektorých tenistiek by sa Bouchardová posunula priamo do hlavnej súťaže, samozrejme, ak si aj ona svoju účasť v Trnave na poslednú chvíľu nerozmyslí. Bola by to škoda, jej hra síce už nie je tak kvalitná ako v minulosti, 24- ročná Eugenie ale vyzerá naozaj skvostne.

Medzi ďalšími známymi menami prihlásenými do Trnavy sú napríklad Ruska Zvonariová, Nemka Petkovičová či Švajčiarka Schnyderová. Nesmieme zabudnúť ani na slovenské tenistky na čele so Schmiedlovou, Čepelovou, Kužmovou a Šramkovou.

Fotky Bouchardovej pre Sports Illustrated, na ktorých odhalila svoje telo, si môžete pozrieť -TU- .

Zdroj: Empireslovakopen.sk | Foto: Instagram