Sága okolo prestupu Luku Modrića pokračuje. Hoci prezident Realu Madrid Florentinto Pérez nechce o prestupe pilieru svojej záložnej formácie ani počuť, vábenie Interu je čoraz silnejšie.

Podľa Fabrizia Romana, uznávaného talianskeho reportéra, ktorý pracuje pre portály Sky Sports či Guardian, už Luka Modrić súhlasil s podmienkami zmluvy, ktorú mu predostrelo vedenie Interu Miláno.

32-ročný chorvátsky stredopoliar prikývol na platové podmienky a je stotožnený so svojou úlohou v budúcich plánoch “Nerazzurri” pod trénerom Lucianom Spalettim. Jedinou prekážkou prestupu je však Florentinto Pérez, ktorý musí dať celému prestupu zelenú.

Luka Modrić sa má podľa Fabrizia Romana stretnúť s prezidentom Pérezom v stredu. Ak dá prvý muž Realu Madrid Modrićovi povolenie, k zmene dresu už bude chýbať iba dojednať prestupovú čiastku.

Odhadnúť finálny postoj Florentina Péreza v tejto chvíli vôbec nie je jednoduché. 71-ročný Španiel sa totiž vyjadril, že Modrića z klubu pustí, iba ak niekto zaplatí jeho astronomickú výkupnú klauzulu. Následne sa však objavili informácie o džentlmenskej dohode, ktorú medzi sebou títo dvaja majú mať. Tá hovorí o tom, že ak by čerstvý vicemajster sveta túžil po odchode, klub mu brániť nebude.

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.