V tíme Realu Madrid je leto poriadne horúce. Mužstvo opustil obranca Pepe, ktorý zamieril do tureckého Besiktasu, ale na odchode je podľa všetkého viacero ďalších opôr kráľovského veľkoklubu! Najnovšie sa PSG rozhodlo získať Jamesa Rodrígueza!

James Rodríguez je hráčom Realu Madrid od roku 2014, kedy zažiaril na MS v Brazílii. 25-ročný reprezentant Kolumbie prestúpil do “Bieleho baletu” z AS Monaco za 75 miliónov eur. Predtým si v Európe zahral ešte za FC Porto. Zdá sa, že v lete 2017 bude James skutočne opäť meniť pôsobisko.

Už dlhšie sa špekuluje o tom, že James nemá práve najlepšie vzťahy s trénerom Zidanom a veľký záujem mal o neho anglický Manchester United. Najnovšie sa do boja o tohto záložníka vraj zapojilo aj francúzske PSG, ktoré by malo Realu ponúknuť 60 miliónov eur. Jamesova hodnota je momentálne odhadovaná na 50 miliónov, takže táto ponuka by mohla byť pre vedenie madridského celku zaujímavá. Bol by prestup do Ligue 1 pre Jamesa správnym krokom?

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D