Toľko očakávaná chvíľa fanúšikmi Realu Madrid i celou futbalovou verejnosťou podľa španielskeho portálu Diario Gol nastala. Ofenzíva španielskeho giganta evidentne potrebuje posilniť, o čom svedčí nielen táto štatistika, ale aj samotný pohľad na španielsku ligovú tabuľku.

Tou posilou má byť 24-ročný argentínsky útočník v službách Interu Miláno Mauro Icardi. Ten aktuálne naháňa Cira Immobileho v tabuľke strelcov Serie A, kde má po 20. kole na konte osemnásť presných zásahov. Zaujímavé je to, že celý zvyšok Interu strelil gólov sedemnásť. Icardi má na konte v aktuálnom ročníku aj päť dvojgólových zápasov, nad ktorými sa týči dokonca hattrick v milánskom derby, ktoré skončilo výhrou Interu 3:2.

Podľa správ na uvedenom portáli mal Icardi už v Madride aj absolvovať lekársku prehliadku. Vedenie Interu Miláno však tieto tvrdenia odmieta a dokonca mu ponúklo novú zmluvu. Či sa opora aktuálne tretieho tímu talianskej ligy skutočne bude sťahovať do Madridu, ostane teda otázkou na najbližšie dni. Jeho cena sa má pohybovať okolo 100 miliónov eur, čo by bola viac než jasná odpoveď Realu na prestup Coutinha do Barcelony.

Zdroj: Express.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.