Veľkým ašpirantom na najväčšie letné prestupy bude bezpochyby Manchester United. José Mourinho bude zrejme loviť aj v talianskych vodách. Zástupcovia “Červených diablov” sa totiž stretli s jednou z hviezd SSC Neapol! 

Portugalský kouč Manchestru United José Mourinho nedávno prejavil záujem o poľského bombardéra Roberta Lewandowskeho v službách Bayernu Mníchov. Bavori však o prestupe nechcú diskutovať. Následne sa prevalil interes o šikovného Griezmanna z Atlética Madrid. Posledné tvrdenia však hovoria o tom, že 25-ročný Francúz ostáva naďalej v španielskom klube. Písalo sa aj o angažovaní obrancu Benficy Victora Lindelöfa. Ten ale s portugalským klubom podpísal novú zmluvu do roku 2021.

Svoju pozornosť teda Mourinho zrejme upriamil na taliansky Neapol. Výkony 29-ročného Belgičana Driesa Mertensa v poslednej dobe vzbudzujú rešpekt. V Serii A sa v 18 zápasoch 18-krát gólovo presadil. V Lige majstrov stihol dať v 6 dueloch 5 gólov. Taliansky portál Il Mattino uvádza, že Mertens sa mal tajne stretnúť v neapolskom hoteli s predstaviteľmi anglického klubu v otázke svojej budúcnosti. Schôdzka trvala dve hodiny. Jeho zmluva s Neapolom vyprší v júni budúceho roku a rokovania naberajú na obrátkach.

Mertens s manželkou Kat a domácim miláčikom.
Mertens so svojim kapitánom Hamšíkom.

Zdroj: Ilmattino.it | Foto: Twitter