FC Barcelona minula počas tohto ročníka obrovské peniaze na nové posily. Veď do klubu prišli za stovky miliónov eur takí hráči ako Philippe Coutinho, Ousmane Dembélé, Paulinho či Nélson Semedo. Ani tieto mená ale nepriniesli Kataláncom vytúžený úspech v Lige majstrov a v lete sa tak môžme tešiť na ďalšie posily. 

Jedným z najskloňovanejších mien v tejto súvislosti je určite francúzsky reprezentant Antoine Griezmann. Ten podáva v konkurenčnom Atléticu Madrid výborne výkony už niekoľko rokov a o jeho služby prejavilo záujem už viacero veľkoklubov, vrátane Barcelony. Jeho prestupová cena sa odhaduje na 100 miliónov eur, no vedenie madridského klubu ho nechce pustiť za žiadnu cenu.

Iný názor na celú vec má ale uruguajský útočník Luis Suárez. “Je vzrušujúce, že sme do mužstva získali takých hráčov ako Coutinho či Dembélé. Antoine dosahuje podobné kvality ako táto dvojica. Všetko sú to skvelí hráči a Griezmann hráva na najvyššej úrovni s Atléticom už niekoľko rokov. V tomto klube je určite vítaný a ak príde, určite nezaberie nikoho miesto. Príde sem, aby získal získal dôležité trofeje s najlepším tímom na svete.” 

Zdroj: Football-espana.net | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.