Kariéra Luisa Suáreza mala množstvo výstupov a pádov. Uruguajčan je bezpochyby génius s loptou pri nohách, ale jeho talent veľakrát zatienili kontroverzie, ktorými si poškodil renomé.

Luis Suárez je okrem nesporného talentu známy pre množstvo skratov, ktoré by na futbalové trávniky patriť nemali. Ešte ako hráč Ajaxu a Liverpoolu bol uznaný vinným z rasistického útoku na Patrica Evru (2011), či z pokúsaní Ottmana Bakkala (2010), Branislava Ivanoviča (2013) a Giorgia Chielliniho na Majstrovstvách sveta 2014 v Brazílii.

Práve vtedy sa hovorilo o najväčšom zlome jeho kariéry, pretože mala o neho eminentný záujem Barcelona. 30-ročný Suáréz sa teraz konečne otvoril a povedal, čo si myslel, keď sa tento incident stal. “El Pistolero” si myslel, že jeho sen obliecť dres “Blaugranas” sa rozplynul. “Diego Godín strelil postupový gól 10 minút po tom, čo sa to stalo a ja som ani nejak neoslavoval. Už vtedy som myslel, čo bude po zápase a aké to bude mať následky.” povedal Uruguajčan, ktorý bol následne z turnaja vylúčený.

“Predtým ako ma vylúčili z Majstrovstiev, som hovoril s Andoni Zubizarretom. Ten mi povedal, aby som zostal kľudný, pretože “Barca” ma stále chcela a verila vo mňa. Nemám problém povedať, že som sa vtedy rozplakal,” dodal dnes šťastný ostrostrelec Kataláncov.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Flash
Prináša športové novinky rýchlosťou blesku! Kvôli obľúbenému športu odletel až do kolísky hokeja, aby tam prežil doposiaľ najväčšie dobrodružstvo a zároveň si vychutnal množstvo zápasov z najprestížnejšej hokejovej ligy sveta.