Sú priatelia alebo rivali? Fanúšikovia hľadajú odpoveď na túto otázku už niekoľko rokov a každému by sa páčila iná odpoveď. Nasledujúce video však ukazuje, že Cristiano Ronaldo a Lionel Messi majú oveľa bližší vzťah, než si mnoho ľudí myslelo!

Cristiano Ronaldo a Lionel Messi sú v posledných rokoch najdominantnejšími postavami svetového futbalu. 32-ročný Portugalčan háji farby Realu Madrid, zatiaľ čo o dva roky mladší Argentínčan je už od mládežníckych čias verný celku FC Barcelona. Títo dvaja hráči sú častokrát pasovaní do úlohy nezmieriteľných rivalov. Je to však skutočne pravda?

Nedávno CR7 opísal svoj vzťah k Messimu a krátko na to, sa pre zmenu Lionel vyjadril na Cristianovu adresu. Aj nasledujúce video je dôkazom toho, že medzi týmito dvoma velikánmi skutočne existuje oveľa bližší vzťah a nie sú nezmieriteľnými rivalmi, ako to mnohokrát prezentujú médiá.

Sú Cristiano Ronaldo a Lionel Messi priatelia?

Foto|Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D