Fanúšikovia ŠK Slovan Bratislava majú hlavy v smútku. Ich obľúbený klub totiž prekvapujúco vypadol z kvalifikácie Európskej ligy UEFA s fínskym celkom KuPS Kuopio a aby toho nebolo málo, štipľavý odkaz im poslal slovenský futbalista Miroslav Stoch.

Úradujúci slovenský majster podal veľmi slabý výkon doplnený o viacero individuálnych chýb jeho hráčov a aj keď zápas dokázal dostať do predĺženia, kde dokonac viedol, tak fínskemu tímu sa podarilo vyrovnať v 120. minúte na 1:1. Nasledujúce pokutové kopy Slovan nezvládol a prehral v nich 3:4. To nenechalo chladným Miroslava Stocha.

Bývalý hráč PAOK Solún si dobre zapamätal posmešky, ktoré mu adresovali viacerí fanúšikovia “Belasých”, keď jeho vtedajší klub vypadol práve so Slovanom, ktorý na jeho úkor postúpil do skupinovej fázy Európskej ligy UEFA a teraz im to chcel vrátiť týmto spôsobom.